Mikrofon Ayarları Nasıl Yapılmalıdır?

Merhaba Arkadaşlar Sesli Sohbet Sitelerine girerken en önemli yapılması gereken ayarlardan bir taneside mikrofon ayarlarıdır.Değerli arkadaşlar günümüzde sesli sohbet ve görüntülü görüşmeler sırasında mikrofon ayarları doğru yağılmadığı için sesin karşı tarafa iletilmesi konusunda, bir çok kullanıcılar bu mikrofon ses ayarları hatalar ile karılaşmaktadır. Mikrofon ayarları, kullanılan ses katının marka ve modeline göre değişiklikler gösterebilir.Mikrofon Ses ayarları için Başlat Menüsünden Denetim Masasına Tıklayıp Orada Donanım ve Ses yazan yere tıklayınız. Daha Sonra Ses yazan yerde üçtane bölüm vardır sistem sesini ayarla , sistem seslerini değiştir , ses aygıtlarını yönet , bu üçtane bölümde sistem sesini ayarlara tıkladğımızda bilgisayarınızın sistem ses ayarlarını oradaki çubuğu aşağı yukarı yaparak hem kısa bilirsiniz, hem sesini açabilirsiniz, ses aygıtları yönet bölümüne tıklayınca karşınıza çıkan bölümde kayıtları yürüt, kayıt yazan yerde stereo karışımını enkinleştirirseniz Mikrofon Ses Ayarlarınızı Yapmış Bulunursunuz.

 Kayıt Bölümüne Tıkladığınızda Mikrofon etkinleştirip önce uygulama ya ondan sonra tamamı tıklayınız ve Mikrofon ayarınızı böylelikle yapmış olursunuz.

Değerli Arkadaşlar Eğerki Bu konumuz ile Mikrofon Ayaralarınızı Yapamazsanız Sitemizde Bulunan Görevli Arkadaştan Yardım Alabilirsiniz.

Share this...
Print this pageEmail this to someoneFlattr the authorPin on PinterestDigg thisShare on RedditBuffer this pageShare on StumbleUponShare on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on TumblrShare on YummlyShare on Xing
3.460 views Okunma 23 Oca 2017

Yazar Hakkında

Yorumlar


Sen de Yorumla!