Türkiye‘nin 1 Numaralı sesli sohbet sitesi olan www.harikayiz.com sitemiz 2011 yılında KaLPSiZzZ  tarafından kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne kadar kullanıcılarına en iyi, en kaliteli sesli sohbet, sesli chat hizmeti Sunar.

Harikayiz.com sitemiz, sesli sohbet, arkadaşlık, bilgi ve eğlence sitesinde aradığın her şeyi kolaylıkla bulabilirsiniz. Harikayiz.com sitesi tamamen siz değerli ziyaretçilerimiz için tasarlanmış ve kurulmuştur.

Türkiye’nin en büyük sesli sohbet, sesli chat sitesi olma yolunda olan sitemizde günün her saati müzik eşliğinde yeni arkadaşlıklar ve yeni dostluklar edinebilirsiniz. Ziyaretçi dostlarımızın sitemiz içersin de eğlenceli bir şekilde günün stresini atmaları için harikayız yönetimi size yakışır şekilde hizmet vermektedir.

Sesli sohbet odaları üzerinden yeni insanlarla tanışabilirsiniz ve arkadaş çevrenizi genişletebilirsiniz amacımız sadece sanal olarak arkadaşlık kurmak değil sanalı Real hayata taşımak için buradayız. Sesli sohbet odalarımızda seviyeli olarak özgürce sohbet edebilir ve çeşitli yarışmalar ve oyunlar oynayabilir, sohbetin tadını keyifle çıkarabilirsiniz.

Harikayiz.Com Yönetimi olarak sitemizde yaşanan sorunlardan ve olaylardan sorunlu değildir. sitemizin seviyeli olup seviyeyi bozan her kim olursa olsun sitemizden uzaklaştırılır. Harikayiz sitemiz aile sitesi olarak en güzel dostluğu ve arkadaşlığı siz değerli dostlarımıza sunuyoruz. Hakkımızda daha fazla bilgi almak istiyorsanız Lütfen Sitemize Giriş Yapınız.

seslisohbet, seslichat, kameralı sohbet, sesli sohbet siteleri,