Merhaba sevgili Kullanıcılarımız ve Misafirlerimiz,

Bugün sizlere Görevli Olmak İstiyorum başlıklı makalemiz hakkında bilgi vermek istiyorum.Boş zamanlarda en iyi zaman geçirmek istediğiniz sohbet sitedir.Bir çok kişi sohbet anında sıkıntısını ve dertlerini unutup bu güzel sohbet platformda keyifli zaman geçirmektedir. internet siteleri arasında en iyi tercih edilen sesli sohbet sitelerinde kullanıcıların çoğalmasıyla sesli sohbet görevli olmak istiyorum diyen kullanıcılarımızda bulunmaktadır.

Görevli Olmak Ücretli Mi?

Sesli sohbet sitemize yeni katılan kullanıcılar Görevli Olmak Ücretli Mi? diye soran arkadaşlar sitemizde görevler ücretsiz olup amacımız Türkiye’nin ve Avrupa’nın her yerinden dostluk ve arkadaşlık çevremizi genişletmek için bu sohbet platformu açmış bulunmaktayız.

Görevli Olmak İçin Ne Yapmalıyım?

Harikayiz.com sitemizde bulunan görevli arkadaşların online süresi çok fazla olması gerekiyor. sesli sohbet görevli olmak istiyorum diyorsan online süren ilk etapta en az üç saat online olman gerekli ve sitemizde mikrofon alıp kullanıcılara sesli olarak sohbet etmen ve sesli sohbet sitelerine yeni katılan kişilere hemen görev vermiyoruz çünkü görev komutlarını bilmediği için ancak bu tür sohbet sitelerde takılmış kişilere veriyoruz. yeni katılan kişiler ortamda takılıp site kurallarına uygun davranışlarına bakılıp ondan sonra görevli yapıyoruz. sesli sohbet sitemizde ilk görev komutu Agent veriyoruz ve zamanla bu görev rütbesini yükseltiyoruz.

Sesli Sohbet Görev Rütbeleri

1- User
2- Vip
3-Oparetör
4- Admin
5- CoAdmin
6- SüperAdmin
7- ChatAdmin
8- Sohbet Hakimi
9- Agent
10- SüperMaster
11- WebMaster
12- SüperVisor
13- Queen
14- King
15- Owver
16- Staff1
17- Staff2
18- Root ( En Yüksek Yetkili )

Sesli Sohbet Root özel görevli ve yetkili listesi bu şekil sıralıdır. Staff1 , Staff2 , Root Rütbeleri Site Yönetici ve Kurucu Tarafından Kullanılmaktadır.

2.362 views Okunma 25 Oca 2017

Yazar Hakkında

Yorumlar


Sen de Yorumla!